Miro Peťo

Extrémny skialpinista a lezec z Liptovského Mikuláša. Odmalička je často v horách, ktoré sa postupom času stali významnou súčasťou jeho života. V rokoch 2008 až 2014 bol členom reprezentačného tímu Slovenského horolezeckého spolku James. Ako horolezec a extrémny lyžiar pôsobil v Tatrách, Alpách, Škandinávii, na Kaukaze, v Iráne a Himalájach. Za svoje športové úspechy získal niekoľko ocenení. V auguste 2014 dokončil doktorandské štúdium na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity. V roku 2016 úspešne ukončil niekoľkoročný vzdelávací kurz horských vodcov UIAGM. V súčasnosti pôsobí ako profesionálny horský vodca a popri vodení sa naplno venuje svojim životným vášňam. 

Rasťo Peťo

Horolezec a extrémny skialpinista z Liptovského Mikuláša, ktorý má zlyžované viaceré náročné zjazdy vo Vysokých Tatrách (Kežmarský štít Tatarkovou cestou, severnú stena Malého Kežmarského štítu, napriamenie Grónskeho lávky, Ľadový štít rampou vo V stene, a mnohé iné), v Alpách (Aiguille Verte cez kuloár Couturier, Gervasuttiho kuloár z Mont Blanc du Tacul, Pallavicini rinne na Grossglockner,...) a niekoľko pekných línií aj v Nórsku. Zamestnaním záchranár RZP a zmluvný člen HZS.

Rasťo Križan

Horolezec a lyžiar s množstvom zápisov v Tatrách, Alpách, Ázii (Turecko, Irán), Južnej a Severnej Amerike (Peru, Bolívia, Argentína, Yosemity). Posledných desať rokov pôsobil tamer nepretržite v Turecku a Iráne, kde uskutočnil niekoľko desiatok ťažkých prvozjazdov v miestnych horách Taurusu, Aladaglaru, Kačkare, Alborze a Zagroze.
V roku 2006 ukončil vzdelanie horského vodcu, stal sa členom Národnej asociácie horských vodcov Slovenskej republiky a obdržal osvedčenie UIAGM - Union Internationale des Associations de Guides de Montagnes. Ženatý a tri deti na krku.

Robert Vrlák

Horolezectvu a skialpinizmu sa venuje už 30 rokov. Začínal v HDM James Bratislava a pôsobil v začiatkoch najmä vo Vysokých Tatrách, slovenských a českých skalkách. V mladosti veľa cestoval po Európe, Škandinávii, Ázii, Severnej Afrike a Severnej Amerike. Intenzívne sa venuje športovému lezeniu, alpinizmu, lezeniu ľadov, skialpinizmu a extrémnym zjazdom. Pôsobil vo viacerých oblastiach sveta od malých skaliek až po vysoké hory. Medzi najznámejšie patria Vysoké Tatry, Yosemity, Alpy, Dolomity, Kaukaz, Alborz/Irán, Peru/Cordillera Blanca a iné skalné oblasti Európy. V súčasnosti pracuje ako horský vodca UIAGM.